קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

ממשיכים במסורת של אירוח חיילים בודדים ומעוטי יכולת בליל הסדר בקיבוצים

20/03/2019
גם השנה מתכוונים בתנועה הקיבוצית להמשיך את המסורת היפה של אירוח חיילים בודדים, משפחות או יחידים מעוטי יכולת שידם אינה משגת, בסדר פסח קיבוצי ללא תשלום. "זוהי מצווה אנושית לחבר בין מי שאין לו איך או עם מי לחגוג, ובין קיבוצים ברחבי הארץ, על מנת שכל אחד ואחת במדינת ישראל ישב בערב פסח לשולחן החג."
גם השנה מארחים בסדר פסח קיבוצי את מי שזקוק לכך. צילום: נמרוד עוז
גם השנה מארחים בסדר פסח קיבוצי את מי שזקוק לכך. צילום: נמרוד עוז

גם השנה התנועה הקיבוצית מתכוונת לקדם מבצע אירוח נרחב לקראת חג הפסח וקוראת לחיילים בודדים, למשפחות ויחידים שידם אינה משגת לקיים סדר פסח בביתם, או שאין להם היכן לחגוג, לבוא ולהתארח ללא תשלום לארוחת החג ולחגוג את ליל סדר בקיבוצים ברחבי הארץ.

בשנים קודמות אירחו עשרות קיבוצים מכל רחבי המדינה חיילים בודדים, משפחות נזקקות וקשישים עריריים בסדר הקיבוצי, וגם השנה כבר התקבלו פניות להמשיך בכך.

אנו קוראים גם השנה לקיבוצים שיהיו מוכנים לקחת חלק באירוח משפחות, יחידים וחיילים ולעזור לארח את כל מי שיזדקק.

עופרי רביב, ראש אגף צעירים ומעורבות בחברה של התנועה הקיבוצית: "אנחנו שמחים שגם השנה הקיבוצים יפתחו את דלתם ולבם במטרה לסייע לכל אחת ואחד במדינה שאין להם איך או עם מי לחגוג את ליל הסדר. זוהי מצווה אנושית לחבר בין מי שאין לו איך או עם מי לחגוג, ובין קיבוצים ברחבי הארץ, על מנת שכל אחד ואחת במדינת ישראל ישב בערב פסח לשולחן החג".

קיבוצניקים המעוניינים לארח, או אנשים המעוניינים להתארח, מוזמנים להתקשר או לשלוח הודעה בימים א'-ו' (לא בשבתות) בין השעות 09:30-16:00 לטלפון: 052-6124488


Image result for pesach jokes

חסר רכיב