קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

רוצים לעזור לנוער בסיכון בפריפריה? להפריח את השממה?

רוצים לעזור לנוער בסיכון בפריפריה? להפריח את השממה? לקדם ערכים כמו עבודת אדמה וחיבור למרחב הפתוח? לחצו כאן > https://bit.ly/3b6fazO
ניר אמיתי, יליד קיבוץ להב בצפון הנגב, השתחרר לאחרונה מצה"ל בדרגת רס"ן בתום 17 שנות שירות כקצין ומפקד ביחידה מובחרת. החוויות וההתנסויות שעבר במהלך התבגרותו בדרום, בשירות הצבאי, בהיקלעו לאירוע טרור ובהתנדבות בעמותת 'עלם' עם נוער בסיכון, לצד החיבור האישי לעולם הקיימות והאקולוגיה – הניעו אותו להגשים חלום ולהקים חווה חינוכית – טיפולית, שתיתן מענה שכל כך חסר כרגע לילדים בסיכון בדרום הארץ.
תהליך הקמת החווה בעיצומו והיא צפויה לעלות על הקרקע כבר בחודשים הקרובים. ניר ושותפיו ליוזמה השיגו שטח של 40 דונם (בתמונה), היתרי קרקע מתאימים, תכנית לפיתוח השטח והחשוב ביותר: תכנית חינוכית – טיפולית שתסייע לילדים.
כמו שאתם מבינים, מדובר בפרויקט מורכב הגורר עלויות רבות, בדגש על הקמת התשתיות התומכות. כאן אתם נכנסים לתמונה – בואו להיות שותפים לדרך על מנת שיוכלו לגייס את הסכום הדרוש להקמת התשתיות המרכזיות בחווה. כסף קטן בשבילכם, תקווה ואופק גדולים עבור נערות ונערים שצריכים אתכם.
לחצו על הלינק, תרמו ככל יכולתם ושתפו עם כל מי שאתם יכולים. יחד נהיה שותפים להקמת מסגרת מיוחדת ופורצת דרך לנוער בסיכון בפריפריה. בתכלס, אין יותר ציונות מזה!
לעמוד ההדסטארט של המיזם: https://bit.ly/3b6fazO


תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב