קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

גם השנה: התנועה הקיבוצית תיקח חלק במימון והפקת עצרת הזיכרון השנתית ליצחק רבין ז"ל

לבקשת מארגני העצרת השנה, חמי סל וארגון "הברית הישראלית", ועל פי הצעתה של חברת המזכירות דניאלה לבנסארט, אישרה ביום ראשון מזכירות התנועה הקיבוצית הקצאה של 50 אלף ש"ח. העצרת לזכרו של ראש הממשלה המנוח יצחק רבין תתקיים במוצ"ש, ה-30 באוקטובר בשעה 19:30 בכיכר רבין, בסימן "חוזרים לכיכר ולתקווה" במלאות 26 שנה לרצח

כרזת עצרת הזיכרון לרצח יצחק רבין

מזכירות התנועה הקיבוצית דנה בישיבתה ביום ראשון בבקשת מארגני עצרת הזיכרון במלאת 26 שנים לרצח יצחק רבין, לקחת חלק גם השנה ולהשתתף בארגון העצרת. כזכור, גם לפני שנתיים החליטה מזכירות התנועה להצטרף לעצרת ולהשתתף במימונה, לבקשת המארגנים. את העצרת, שתהיה בסימן "מחזירים את התקווה", מפיק (גם השנה) חמי סל מעין שמר בשיתוף עם ארגון "הברית הישראלית", והיא צפויה להיות האחרונה בכיכר רבין בשנים הקרובות מאחר ויתחילו עבודות תשתית באיזור הכיכר לטובת הרכבת הקלה. בפנייתם למזכירות התנועה כתבו המארגנים "נודה לסיוע כספי מהתנועה ע"ס 50 אלף ש"ח באם מתאפשר, כמו כן נשמח להשתתפותה של התנועה הקיבוצית בארגון והפקת האירוע". לבקשתם הצטרפה גם חברת המזכירות דניאלה לבנסארט מכרמים.

מנכ"ל הברית הישראלית, שי כהן, הגיע לישיבת המזכירות כדי לספר על חשיבות העצרת השנה ומה שצפוי להיות בה. כהן, בן ליוצאי אשדות יעקב מאוחד, אמר לחברי וחברות המזכירות כי נראה לו טבעי שהתנועה הקיבוצית תהיה מעורבת בעצרת הזיכרון לרבין והוא מעוניין גם שתהיה מעורבות בארגון העצרת ותוכנה ולא רק בהשתתפות כספית. מזכירות התנועה אישרה את הבקשה.

מזכ"ל התנועה הקיבוצית, ניר מאיר: "זו זכות גדולה עבורנו לקחת חלק ולהיות שותפים בעצרת הזיכרון לרצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל. גם השנה, נתייצב בכיכר, נזכור את יצחק ואת מורשתו בה אנו מאמינים גם היום ונצא כולנו בקריאה – זוכרים את רבין. זוכרים את התקווה, זוכרים את ההסתה, כואבים את התוצאה.

אני קורא לחברות וחברי הקיבוצים, בנותינו ובנינו, חניכות וחניכי תנועות הנוער וכלל הציבור להצטרף אלינו ולבוא במוצאי שבת הקרובה לעצרת השנתית בכיכר רבין".

חסר רכיב