תגובות
  הוספה

  מייל המגיב כותרת פעולות  
mayaelijah353@gmail.com how i restore love to my marriage
maya elijah
12/04/2022 17:47
אני נשואה שבע שנים בלי ילד, אז בעלי מתחיל להתנהג מוזר, חוזר הביתה לאחרונה וכבר לא מבלה איתי, והוא התגרש ממני. אז נעשיתי מאוד עצוב ואבוד בחיים כי הרופא אמר לי שאין דרך להיכנס להריון, זה באמת ימרר לי את החיים. עד שנתקלתי בחבר שסיפר לי על ד"ר אלאבה מהאינטרנט, איך הוא עזר לנשים רבות עם בעיות דומות שאני עובר, אז יצרתי קשר עם ד"ר אלאבה והסברתי לו. הוא אמר לי את כל מה שאני צריך לתת לפני שהוא יכול לוותר על הלחש כדי להחזיר את בעלי, מה שעשיתי, והוא שלח תפילה עוצמתית שהייתי צריך לומר באמצע הלילה בזמן שהוא הטיל את כישוף האהבה. זה היה נס 48 שעות לאחר מכן בעלי היחיד חזר אליי והתנצל על כל מה שעשה ואמר לי שהוא מוכן לתמוך בי בכל דבר שארצה. התקשרתי מהר לאלבה וסיפרתי לו מה קורה באותו הרגע, והוא גם הכין ושלח לי תרופה שאומרת שהיא תרפא כל מחלות או זיהומים לא רצויים שמונעים ממני להרות, ואז הנחה אותי על כך. איך להשתמש בו לפני הפגישה עם בעלי. זה אחרי השימוש בצמח ובשורש המקומי הזה, כמה שבועות לאחר מכן התחלתי להרגיש סימני הריון בכל הגוף, אני ממש בהריון, בדיוק ילדתי ​​בן ב-1 לחודש. אני מבטיח ליידע את כל העולם על ד"ר אלאבה כדי לשמר את מערכת היחסים שלי, כמו גם לתת לי ילדים, אני יכול לקרוא לעצמי בגאווה היום. לכל אישה שמוצאת שזה בלתי אפשרי, הנה ההזדמנות שלך לחייך ולהביא אושר למשפחתך, אנא צור קשר עם דוא"ל DR Alaba: dralaba3000@gmail.com או צור קשר עם הוואטסאפ שלו / ויבר אותו עם המספר הזה: +1(425) 477- 2744, הוא אלוהים שנשלח להחזיר מאהבים אבודים ולהביא לך אושר.
 

ניקולס ינטיאן, ברלין 21.02.16 – י״ב באדר א׳ תשע״ו
אתר עין שמר
24/05/2020 12:24

אני הכרתי את אלי בזמן שהיה שליח השה״צ בשווייץ בשנים 1968-1971. הוא היה דמות כריזמטית עם כושר אינטלקטואלי אדיר שהשפיעה עלי רבות. לא אשכח אותו לעולם. אני משתתף בצער אישתו הדסה ושני בניו שחר וזוהר. יהיה זכרו ברוך.

 

דוד הרש מלוזן, שוויץ.
אתר עין שמר
24/05/2020 12:23

בצער רב שמעתי על פטירתו של אלי רוטמן. כשבגיל 18 הייתי בהתמודדות קשה עם אבי, אלי גישר ביננו ואפשר לי בכך לצאת מן הבית בלי לנתק את הקשר. כמדריך וראש קן הייתי קרוב מאוד לאלי. כשנסענו ביחד לחפש בתים למחנות, התווכחנו על כל הנושאים האפשריים: המהפכה הרוסית, לנין, הסתירות של הקפיטליזם, תנועת הקיבוצים כדוגמה ליצירה סוציאליסטית.

כשהכנו תוכניות למחנה החורף, אלי העביר לנו שיעורי היסטוריה: הדרכים המובילות לירושלים, תחילת הציונות, וכו', ובזמן המחנה אלי מילא גם תפקיד של פסיכולוג כדי להרגיע את החברים המתבגרים. אני אזכר בו כאישיות חזקה עם תרבות פוליטית וידע היסטורי אדירים. תנחומים להדסה, לשחר ולזוהר גם מאשתי דניאלה. דוד הרש מלוזן, שוויץ.

 

אנג'לה ינטיאן - קיבוץ ברעם
אתר עין שמר
24/05/2020 12:22

אני מצטרפת לדבריו של אחי.

אלי רוטמן היווה עבורי דוגמה של חבר קיבוץ מהזן הישן.

ביתו תמיד היה פתוח עבורי ובשנים הראשונות שלי בארץ הרבתי לבקר אצל משפחת רוטמן.

התקבלתי תמיד בחום ובאהבה ובהמון סבלנות ופתיחות.

יהיה זכרו ברוך.

אנג'לה ינטיאן

קיבוץ ברעם

 

מרק (ויקו) הרש – קיבוץ סאסא
אתר עין שמר
24/05/2020 12:18

את אלי רוטמן הכרתי גם בקן ציריך של השומר הצעיר. הוא עשה לי רושם ענק מהידע האדיר וטוהר המידות שהוא גילם עבורנו. אבי ז"ל לא הרשה לי להצטרף לתנועת השומר הצעיר, מתוך חשש שזו תנועה קומוניסטית שתהלל את ברית המועצות, אך אלי רוטמן שכנע אותו לאחר אין ספור שיחות שהתנועה היא ערכית על פי הערכים הטהורים של הציונות , הסוציאליזם וההגשמה במסגרת התנועה הקיבוצית. אלי פתח לי את העיניים וגרם לי לחלום על חיים בארץ ישראל ,בתוך קיבוץ המבוסס על שיוויון , אחווה ועשיה משותפת.

אלי היה גם מורה יוצא מן הכלל, שניתח איתנו טקסטים סבוכים של בר בורוחוב , פינסקר, א.ד. גורדון ועוד בשפה מובנת וקשר את תורתם למציאות שלנו דאז.

תמיד נשארנו בקשר וביתם של אלי והדסה רוטמן היה פתוח בכל עת לחניכיהם לשעבר אפילו אחרי שנים רבות!

נזכור את יום הולדת 80 של אלי רוטמן, בו הגיעו חניכיו של פעם לכבד אותו ולהביע את אהבתם למורה דרך שהוא תמיד היה.

 

יהי זכרו ברוך! תנחומים לכל המשפחה.

 

מרק (ויקו) הרש – קיבוץ סאסא