קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

הודעה אישית מניר מאיר - מזכ"ל התנועה הקיבוצית

24/11/2019
Nir_Meir_Shi...
חברות וחברים יקרים, 

בעוד פחות מארבעה שבועות ייערכו הבחירות לראשות התנועה. 257 קיבוצים בכל רחבי הארץ ילכו אל הקלפי לבחור את זהות המזכ"ל לארבע השנים הבאות. הבחירות אצלנו, ייערכו ככל הנראה בצל המשך אי הוודאות השלטונית הגדולה ואפשרות כמעט וודאית שישראל תלך בפעם השלישית בתוך שנה לבחירות כלליות. 

חוסר היציבות השלטונית בזירה הלאומית מחייב אותנו להתנהל באחריות גדולה ולשמר את היציבות אצלנו בבית. בימים בהם אין ממשלה בישראל, כל פקיד הוא מלך, הישר בעיניו יעשה. ואנו רואים כבר כעת ניצנים ראשונים של ניסיונות אלימים של פקידים ברמ"י ובאוצר לפגוע בנו בכוחנות. 
לכן, חובה עלינו להמשיך ולהילחם בכל הכוח ועם כל הכוחות המובילים בתנועה כנגד הניסיונות הבלתי פוסקים האלה. 

השבוע אני גאה להציג בפניכם את התמיכה הרחבה של דור ההווה והעתיד של מנהיגות התנועה הקיבוצית במועמדותי לקדנציה שניה (ואחרונה) כמזכ"ל התנועה. זהו הדור המוכשר שרוכש כיום את הניסיון הדרוש להובלה – במגוון תפקידים מרכזיים בקיבוצים, בארגונים הכלכליים, ובגופים ציבוריים. בעבודה קשה ובלי קיצורי דרך הם סוללים את דרכם קדימה להנהגה ולהובלה. 

התייצבותם לצידי בבחירות האלה ותמיכתם אינה מובנת מאליה ומעבירה מסר חשוב של אחדות, ואחריות. כך פועלים יחד ושמים את טובת התנועה לפני הכל, כך מנצחים מאבקים. יחד. וכך נמשיך ונפעל בעתיד.
במשותף עם ההנהגה הצעירה - דור העתיד, ובשילוב החברות והחברים הותיקים, נמשיך ונילחם על עתיד התנועה הקיבוצית ונבטיח את עתידנו לדורות קדימה. 

תודה רבה על התמיכה, 
יחד ננצח!

שבת שלום, 
ניר
חסר רכיב