קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

טלפונים - מזכירות

משרד - רימונה כהן | Rikuz_meshek@ein-shemer.com4401 פקס. 6274072

 

יו"ר קיבוץ - מיכה טיסר | Mkibbutz@ein-shemer.com 4601, 052-3745112

 

מנהלת קהילה - אירית פואה | kehila@ein-shemer.com4604

 

מנהלת עסקי  - אייל דביר | asakim@hatzor.org.il4603,  052-724-0009

 

מש"א   - שרית אלימלך  | Sarit@ein-shemer.com4605

 

מנהל חשבונות - איציק מור | Itzik@ein-shemer.com4516, 054-6747037 פקס. 6370132

 

ספקים - אולגה ברצלבסקי | Olga@ein-shemer.com4506

 

חשבוניות עסקים | Achzakot@ein-shemer.com4502

 

חשבת שכר - הגר צ'נסקי | Masha@ein-shemer.com4503

 

ביטוח - עינת תומר |  052-356-8775 | 

 

תקציב אישי - נגבה בק | Negba@ein-shemer.com4505

 

ביטוח לאומי -  הגר צ'נסקי | Masha@ein-shemer.com4324

 

תמחירן - איתי מילוא | Itay@ein-shemer.com4520

 

ביטוח בריאות וחו"ל - עינת תומר | einatt@ein-shemer.com052-3568775


שעות עבודה הנהלת חשבונות














חסר רכיב