קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

טלפונים - מזכירות

משרד - רימונה כהן
Rikuz_meshek@ein-shemer.com 
4401
פקס. 6274072

יו"ר קיבוץ - מיכה טיסר
Mkibbutz@ein-shemer.com

 4601, 052-3745112
מנהלת קהילה - אירית פואה
kehila@ein-shemer.com 

4604
מנהלת עסקית - חוה כהן
Chava@ein-shemer.com 

4603
מש"א + ביטוח - שרית אלימלך
Sarit@ein-shemer.com 

4605
מנהל חשבונות - איציק מור
Itzik@ein-shemer.com 
4516, 054-6747037
פקס. 6370132

ספקים - אולגה ברצלבסקי
Olga@ein-shemer.com 

4506
חשבוניות עסקים - רות קרן
Achzakot@ein-shemer.com 

4502
חשבת שכר - הגר צ'נסקי
Masha@ein-shemer.com 

4503
ספקים - נחמה רימון
Rimon@ein-shemer.com 

4320
תקציב אישי - נגבה בק
Negba@ein-shemer.com 

4505

ביטוח לאומי - צביה ויסברג
zvia@ein-shemer.com 

4324
תמחירן - איתי מילוא
Itay@ein-shemer.com 

4520
ביטוח בריאות וחו"ל - עינת תומר
einatt@ein-shemer.com 
052-3568775















חסר רכיב