קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

עדכונים והנחיות בעקבות וירוס הקורונה 15.03.20

15/03/2020

חברים שלום וברכה,


הבוקר התכנס צח"י יחד עם כל הגורמים הרלוונטים בקהילה כדי לבחון איך מתארגנים בהתאם להנחיות המדינה החדשות שהתקבלו אתמול. אין לנו ספק כי כל ההנחיות מהמדינה ומהקיבוץ מקשות על חיי השגרה של כולנו אך מטרתן היא אחת- להגן על כל אחד מאיתנו ועל הקהילה כולה. אנא הישמרו להוראות.

להלן העדכונים וההנחיות:

1.      חשוב ביותר לכל החברים הנמצאים בקבוצות הסיכון השונות להימנע עד כמה שניתן מהגעה למקומות ציבוריים ובכללם הכלבו, חדר האוכל. יש אפשרות לקבל משלוחים הביתה (טלפונים בסוף המכתב).

 

2.      חברים הנדרשים לבידוד מתבקשים להקפיד על ההוראות כלשונן כדי לשמור על עצמם ועל בני המשפחה ושאר חברי הקיבוץ. כל מי שנכנס לבידוד עליו להודיע לצאלה במרפאה לשם עדכון. העדכון חשוב ביותר על מנת שנדאג לעזרה במידה הצורך (טלפונים בסוף המכתב).

 

3.      חדר האוכל – האכילה בחדר האוכל תופסק בשלב זה ויהיה אפשר להגיע לרכוש אוכל הביתה. חלוקת מנות הביתה תתבצע אך ורק בין השעות 11:30 עד 13:00 והכניסה לחדר האוכל תתארגן כך שבו זמנית לא יהיו יותר מעשרה אנשים למעלה. בלובי יחכו מתנדבים על מנת לסייע בתיווך וכן כיסאות יוצבו לממתינים. מי שזקוק למשלוח של מנות מחדר האוכל מוזמן ליצור קשר. (טלפונים בסוף המכתב).

 

4.      חינוך – מערכת החינוך כולה סגורה ואינה עובדת בהתאם להוראות המדינה. ההורים יקבלו מכתבים עם הנחיות כיצד אנו מתארגנים להפעלת הילדים במתכונת קהילתית (ובהתאם להנחיות כמובן).

 

5.      שער הקיבוץ – הכניסה לקיבוץ עוברת למתכונת שבת כאשר השער הראשי סגור ויש לפתוח רק באמצעות הטלפון. במידה ויש אנשים שצריכים להגיע אליכם, אנא וודאו שזה אכן הכרחי ורק אז לפתוח באמצעות הטלפון. כניסת ספקים גם היא ישירות דרך אנשי הקשר שלהם.

 

6.      כלבו – הכלבו פתוח בשעות הרגילות ובכניסה מתנדבים אשר יקפידו שלא יהיו יותר מ-10 אנשים בו זמנית בפנים. אנא גלו סבלנות. בכלבו יש סחורה מספיקה ואין צורך לאגור. מי שזקוק למשלוח מהכלבו מוזמן ליצור קשר. (טלפונים בסוף המכתב).

 

7.      מכבסה – המכבסה עובדת כרגיל, אפשר להמשיך בשגרת כביסות.

 

8.      מרפאה – אנא הימנעו ככל האפשר מלהגיע למרפאה. כשעולה צורך בבקשה להתקשר למרפאה או לצאלה. מי שזקוק לתרופות מוזמן ליצור קשר ונדאג להביא מהמרפאה עד אליכם (טלפונים למטה).

 

9.      חדר הכושר – סגור עד הודעה חדשה. אין כניסה בכלל!

 

10. הדרן – סגור עד הודעה חדשה. ברגע שנוכל נפתח מחדש.

 

 

11. הנהלת חשבונות ומשרדי המשק – בבקשה הימנעו מהגעה פיזית, ניתן ליצור קשר טלפוני ונענה ברצון.

 

12. אין כניסה כלל למבואות עירון. השער המזרחי (ליד בית העלמין ) יהיה נעול.

 

 

13. התייעצות רגשית – במידה ומישהו מרגיש צורך בהתייעצות כזו או אחרת מוזמן לפנות לצאלה מור, רבקה שדה, ענת גרוסמן ואוריין גנדלמן.

 

14. מתנדבים – נשמח לגייס מתנדבים נוספים מכל שכבות הגילאים. לפנות לגלי יגודה.

 

 

15. פרסומים ועדכונים – ההנחיות מהמדינה מתעדכנות מהר. אנחנו נוציא עדכון הנחיות בכל יום בשעות הצהריים. אנא הקפידו להיצמד להנחיות. נשתדל לצמצם בעומס ההודעות.

 

טלפונים לפניות:

ערן אפל – 0502050939

רבקה שדה – 0542194491

צאלה מור – 0536245674

רימונה כהן (הנהלות) – 046374401

אירית פואה – 0523242432

גלי יגודה – 0523795049

חסר רכיב