קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

עדכון ראש המועצה

20/04/2020

תושבים ותושבות יקרים,


אנו נמצאים עדיין בעיצומו של המאבק בקורונה ועל אף התחושה שיש הקלה אנו פונים אליכם ומבקשים לפעול  בהתאם להנחיות, אשר בזכות השמירה עליהן אנו מנצחים ונמשיך לנצח במאבק.

 

לשירותכם מספר עדכונים: 

 

-בעלי.ות עסקים מפרסמים חינם בערוץ שלנו.  זה הזמן לשווק את העסק שלכם בערוץ המועצה- Mנשה T.V  המשודר לאלפי תושבי המועצה והאזור. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשלוח אלינו סרטון (משלוש עד חמש עשרה דקות) המציג את העסק ופרטי התקשרות -  לווטסאפ  050-3870335 או למייל morl@menashe.co.il, ואנחנו נשדר ונפיץ  אותו עבורכם.

 

נפגשים ולומדים במלוא אונליין. עמותת ראם ומרכז "מלוא" שמחים להעניק לוותיקות וותיקי מנשה, את האפשרות ליהנות מפעילויות מקוונות איכותיות, עם מיטב המורים, וגם ממפגשים חברתיים. הכל באתר המקוון של מלוא:  milo1.org.il

 

-השירות הפסיכולוגי למענכם. והפעם צ'אט לייב לגיל הרך.  היום (ראשון) בשעה 21:00 יתקיים בדף הפייסבוק של המועצה – צ'אט לייב עם פסיכולוגיות מהשירות הפסיכולוגי חינוכי במועצה בנושא הגיל הרך. הפסיכולוגיות יענו על שאלות אונליין. בנוסף, ניתן להפנות כבר עכשיו שאלות בתגובות בפייסבוק או במסנג׳ר ואנו נעביר להן לפני השידור.

 

-מוקד  לביצוע בדיקות קורונה ללקוחות כללית, יפתח בגן שמואל החל ממחר, יום שני ה- 20/04, במתחם המסחרי (בסמוך לחניית הסופרפארם). הקמת המוקד של כללית נעשתה בתאום מלא עם כל הגורמים במועצה ובאדיבות קיבוץ גן שמואל. הבדיקות יבוצעו אך ורק עם הפניית רופאי כללית ובתיאום תור מראש באמצעות רופא המשפחה. 

 

-משרד האוצר ריכז את כל המידע שבסמכותו הנוגע להקלות הטבות וחוקים במשבר. 

 

-אמש אישרה הממשלה הקלות ועדכנה את ההנחיות. עיקר הדברים בקישור המצורף: https://bit.ly/2VF0xKB

 

אנו נמשיך לעדכן בכל דבר ועניין,

אנא הקפידו על ההנחיות על מנת שנמשיך להוביל ולנצח במאבק בקורונה

 

שלכם,

ראש המועצה אילן שדה

חסר רכיב