קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

החלה ההרשמה לשנת השירות של התנועה הקיבוצית לשנת תשפ"ב 2021-22!

09/09/2020
הזדמנות להצטרף ליחידה הכי מובחרת בתנועה הקיבוצית - נבחרת מתנדבי שנת השירות. 105 מסגרות התנדבות ברחבי הארץ, מנהריה בצפון ועד אילת בדרום. עשייה משמעותית, תרומה לחברה וגם פיתוח של מגוון תכונות אישיות לקראת השירות הצבאי והמשך החיים. ההרשמה תסתיים בתאריך 12.10.20
שינשינים של התנועה הקיבוצית באנדרטת הקיבוצים

כמו בכל שנה, תחילת שנת הלימודים מבשרת גם על פתיחת ההרשמה לשנת השירות של התנועה הקיבוצית. השנה, בשל המציאות המורכבת שמייצרת הקורונה, מחלקת שנת השירות ואגף חינוך בתנועה הקיבוצית נדרשו לבצע מספר התאמות בתהליך המיון. חשוב להדגיש כי התהליך כולו יתבצע בהתאם להנחיות משרד הבריאות וכל הגופים הרלוונטיים, ולכן ייתכנו עוד שינויים והתאמות בהמשך. הסבר מפורט לגבי התהליך ניתן לקבל בסרטון שבלינק הבא:  https://youtu.be/ESoh31bqG2o.

בתהליך זה אנו מנסים למצוא את האיזון בין האחריות שלנו על התהליך (כולל הכוונת המועמדים למקומות המתאימים להם ויצירת חוויה כללית חיובית ומכבדת עבורם), לבין שמירה על עיקרון הבחירה ההדדית שבו המועמדים בוחרים את המסגרת בה ירצו להתנדב והמסגרות עצמן בוחרות את קבוצת המתנדבים – הקומונה - שתגיע אליהן.  הבחירה ההדדית היא הדבר שמייצר את תחושת המחויבות בין המתנדבים למסגרות במהלך השנה, וחשוב לנו לשמר אותה.

חשוב לזכור כי הביקוש לשנת השירות באופן כללי, ולשנת השירות שלנו בפרט, גבוה בהרבה מהמכסה שניתנת על ידי משרד הביטחון והצבא. כתוצאה מכך, ישנם מועמדים רבים, רובם מתאימים וראויים, שעוברים את תהליך המיון אך לא מתקבלים בסופו של דבר. אנו מבטיחים שהמיונים ייעשו בצורה מכבדת ומקצועית, ושכל המועמדים יקבלו יחס הוגן ותשובות ראויות. 

לפרטים נוספים על שנת השירות בתנועה הקיבוצית ותהליך המיון, ולהרשמה: לחצו כאן

חסר רכיב