קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

ימים אחרונים למבצע למען בריאות הילדים שלכם ושלכן

הרפואה מגיעה עד הבית, גם בקיבוץ - התנועה הקיבוצית וקופת חולים כללית במבצע מיוחד לחברי קיבוצים – שירות דיגיטלי מתקדם באמצעות מכשיר האבחון מרחוק, בהנחה של 25% - 224 ש"ח במקום 299. רבים כבר נרשמו – אל תשארו בחוץ, נותרו מספר ימים בלבד לסיום המבצע
המבצע באמצעות רכישה קבוצתית. לרכישה לחצו כאן

אין כמעט חבר, הורה צעיר או ותיק, שלא מכיר את הרגע שבו הוא או ילדם מרגיש לא טוב והמרפאה הקרובה סגורה. במרבית הקיבוצים הפזורים בכל חלקי הארץ, במרכז ובפריפריה, המרפאות קטנות, ושעות השירות של הרופא והאחות מוגבלות, והמצב בו נאלצים לצאת מהבית לשירות רפואי ביישוב סמוך, למרפאה אחרת או למוקד חירום הוא שכיח מאוד.

עדי רמות, ממחלקת הבריאות בתנועה הקיבוצית, מציינת כי חלק מהמרפאות הושפעו מאוד מהקורונה והפעילות בהן צומצמה. רמות מוסיפה: "מכל הסיבות הללו ובעיקר כי אנחנו, מחלקת הבריאות של התנועה הקיבוצית ושירותי בריאות כללית, מחפשים כל דרך לשפר עבור חברי הקיבוצים ותושביהם את שירותי הבריאות - מוצע לכם להצטרף לשירותי רפואה מקוונים מהמתקדמים ביותר הקיימים  - באמצעות מערכת ה- Tyto".

הטייטו, מכשיר חדשני, קומפקטי ופשוט לשימוש מתאים לכל המשפחה ובאמצעותו ניתן לקבל אבחון של רופא מבלי לצאת מהבית. באמצעותו יכולים הרופא/ה לבדוק מרחוק חום, דופק, ריאות, גרון, אוזניים, בטן ועור. על פי ממצאי הבדיקה, הרופא יכול להפנות לבדיקות, להמשך טיפול או לרשום תרופה ולהעביר את המרשם ישירות לבית המרקחת, ובנוסף גם לתעד את הייעוץ בתיק הרפואי האישי שלכם. השירות זמין לכם גם כשהמרפאות סגורות ומתאים לילדים ולמבוגרים כאחד.

מחלקת בריאות בתנועה הקיבוצית, במבצע ייחודי ובלעדי, מציעה מחיר מיוחד ללקוחות כללית בקיבוצים: 224 ₪ למכשיר Tyto (במקום 299 ₪). כחלופה להנחה ניתן לקבל מד סיטורציה בשווי של כ־100 ₪ ללא חיוב.

הבהרה חשובה:
האמור ניתן ומתייחס ללקוחות כללית בלבד. משפחה שתרכוש מכשיר Tyto ומשויכת לקופה אחרת, לא תוכל לבצע שימוש במכשיר ו/או בשירות הניתן ע"י כללית.

המבצע באמצעות רכישה קבוצתית. לרכישה לחצו כאן

רבים כבר נרשמו – אל תשארו בחוץ, נותרו מספר ימים בלבד לסיום המבצע. 

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב