קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

הנתינה היא בדמנו - ממשיכים להתרים דם בקיבוצים

מגפת הקורונה והסגרים החוזרים מקשים על מד"א את האפשרות של התרמת דם במקומות ציבוריים הומי אדם, שהיוו בסיס איתן להשגת מנות דם למאגר. כאן אנחנו חוזרים לתמונה - במבצע הקודם באוקטובר, מעל 100 קיבוצים נענו לקריאה וביצעו אצלם התרמה: הם עודדו חברים וחברות, נערים וותיקות לבוא ולתרום וכך הושגו יותר מ- 3600 מנות דם! כעת, אנו נקראים שוב לדגל
התרמת דם באחד מהקיבוצים
התרמת דם באחד מהקיבוצים

אגף צעירים ומעורבות בחברה ביחד עם מחלקת בריאות בתנועה הקיבוצית, ממשיכים את השותפות ארוכת השנים עם שירותי הדם של מד"א בניסיון להרחיב את מעגל תורמי הדם בתנועה הקיבוצית. אנו חוזרים לסבב נוסף של נתינה, שהרי הנתינה היא בדמנו, וקוראים לכל קיבוץ שלא קיים אצלו התרמה בשלושת החודשים האחרונים, להתקשר ולתאם הגעה של שירותי הדם של מד"א. המבצע מתקיים לפי הנחיות הקורונה וההקפדות הדרושות לשמירה על הבריאות, אינו מסכן את התורם ומציל חיים של מי שזקוק לכך.

מומלץ להפוך את האירוע לחוויה קהילתית עם שותפים רבים שיעודדו כמה שיותר לבוא ולתרום בדרכים שונות. נשמח לשתף מניסיוננו איך להפיץ בקרב החברים והחברות, איך לעודד צעירים ובני נוער (מגיל 17 מותר לתרום באישור הורים), תושבים ואחרים לבוא ולתרום. אנחנו כאן לכם להפוך את ההתרמה לחגיגה של מעורבות ונתינה. לפרטים נוספים - שיר גורן, מחלקת מעורבות בחברה בתנועה הקיבוצית 053-4440534.

היום, יותר מתמיד, אנו זקוקים לכם ולכן - אנא צרו קשר עם מוקד ההתרמות של מד"א בטלפון 03-9101101 / דוא"ל hatramot_dam@mda.org.il או עם עדי רמות ממחלקת בריאות בתנועה בטלפון 054-9798458.

בנק הדם, כשמו כן הוא, אולם אורך חייה של מנת דם הוא 35 יום בלבד ולכן יש צורך להתרים כל השנה, ובתקופת הקורונה הצורך רק הולך וגובר. חשוב לזכור שפעילות בנק הדם מותרת לפי הכללים וההנחיות בתקופת הקורונה. כל אדם בריא בגילי 18-60 (ומגיל 17 באישור הורים) יכול לתרום, וכל תרומה מסייעת לשלושה אנשים. מערכת ייצור הדם באנשים בריאים משלימה את החוסר שנוצר בעקבות התרומה בתוך יממה, ותרומת הדם מעניקה סיפוק אדיר לתורם.

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב