קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

מזכירות התנועה הקיבוצית הצטרפה להמלצת ועדת גיוס רחבה על מינוי נטע קדם שוורץ למנכ"לית התנועה

קדם שוורץ (עברון), מנהלת הקהילה בקיבוצה בשלוש השנים האחרונות, הומלצה לתפקיד בתום תהליך האיתור ומיועדת להחליף את הדס דניאלי ילין שמונתה לתפקיד המשנה למזכ"ל התנועה. המינוי מותנה באישור מועצת התנועה הקיבוצית בישיבתה הקרובה
נטע קדם שוורץ
נטע קדם שוורץ

מזכירות התנועה הקיבוצית החליטה, בישיבתה שהתקיימה ביום ראשון, להצטרף להמלצת ועדת גיוס רחבה בראשות ד"ר שרה אדום על בחירת נטע קדם שוורץ לתפקיד מנכ"לית התנועה. קדם שוורץ אשר משמשת כיום כחברת מזכירות התנועה לא נכחה במהלך הדיון בסעיף זה.

נטע קדם שוורץ היא בת וחברת קיבוץ עברון, עובדת סוציאלית קלינית בהכשרתה ובעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה. לאחר מספר שנים של עבודה בתחום, היא עברה לנהל את מערכת הבריאות והרווחה בעברון. במהלך חמש השנים בתפקיד זה, היא הובילה יחד עם הצוות שינויים במבנה הארגוני, יצירת תקנונים והסדרים שונים ופרויקטים חברתיים וקהילתיים. בסוף 2018 נבחרה לתפקיד מנהלת הקהילה בעברון וזכתה להתמודד עם אתגרי המציאות המשתנה בשנתיים האחרונות בעקבות הקורונה. לפני שנה נבחרה על ידי מועצת התנועה לשמש כנציגת ציבור ובמזכירות התנועה, ובנוסף היא חברה בוועד המנהל של מכללת אורנים מטעם התנועה הקיבוצית.

נטע בעלת השכלה בתחום הניהולי, החל מניהול מערכות בריאות, קורסי דירקטורים, לצד מסלול לניהול מתקדם לנשים בכירות במגזר הציבורי והפוליטי, קורס מנהלי/ות קהילה ומזכירי/ות קיבוץ ובוגרת ביה"ס למנכ"ליות העתיד של התנועה הקיבוצית, איגוד התעשייה הקיבוצית וסופרסונס.

נטע קדם שוורץ: "אני רואה במועמדותי למנכ"לית התנועה הקיבוצית, המשך טבעי של העשייה האישית והמקצועית שלי ודרך בה אוכל לתרום לכלל קיבוצי התנועה, כפי שעשיתי בשנים האחרונות עבור ביתי".

חסר רכיב