קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

"שר החקלאות ממשיך להתעמר בחקלאים" | מאת: עמוס דה וינטר

אמר עמית יפרח, יו"ר התאחדות חקלאי ישראל, בשעה שעשרות חקלאים הפגינו מול ביתו של השר החקלאות, במחאה על פתיחת הייבוא בענפי החקלאות השונים והרס החקלאות הישראלית 

עשרות חקלאים מקיימים ברגעים אלה עצרת מחאה מול ביתו של שר החקלאות. החקלאים מוחים על פתיחת הייבוא בענפי החקלאות השונים ועל הצעדים שמבצעים שרי האוצר והחקלאות שלא יסייעו לצרכנים, אבל הורסים לגמרי את החקלאות הישראלית.  

יו״ר התאחדות חקלאי ישראל ומזכ״ל תנועת המושבים, עמית יפרח בהפגנת מגדלי הדבורים מול ביתו של שר החקלאות: "שר החקלאות ממשיך להתעמר בחקלאים בעודו מוריד באופן חד צדדי וחסר אחריות את המכסים בענף המדגה והדבורים.  

"ההשלכות על הענפים הללו והייצור המקומי הן חמורות ויגרמו לסגירת בריכות דגים שלמות בצפון הארץ ומכוורות דבורים בכל רחבי המדינה, לצד העובדה שזה לא יפחית, ולא במעט, את המחיר עבור הצרכן. 

"בכך ממשיכים שר האוצר ושר החקלאות כפי שעשו בענפי הצומח לזרוע הרס וחורבן גם עבור שני ענפים חקלאיים משמעותיים ומחזקים את היבואנים אשר ישלטו בענף ופוגעים בצרכן ובייצור המקומי." 

אבשלום (אבו) וילן, מזכ"ל התאחדות חקלאי ישראל, אמר בהפגנה: "חשוב לזכור שענף הדבש היה לפני ליברמן ויהיה גם אחריו. אנחנו רואים איך הוא פוגע בכמעט כל הענפים – היום דבש, אתמול ביטולי המכס על הדגים, לפני כן הפירות והירקות. כל הטריקים ותעמולת הבחירות לא יסתירו את האמת הפשוטה: ליברמן הורס את החקלאות במדינת ישראל. ואם הוא לא רוצה להיזכר בתור הקברן של החקלאות כחול לבן, כדאי שיפסיק להתעמר בחקלאים."

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב