כלולה מתנות וסדנאות

חנות אינטרנט לקנייה של תמונות שמן, הדפסי קנבס, אורנומנטים ועוד.

הסיפור של כלולה הוא סיפור של הריון, לידה ומשפחה. לא סתם אני אומרת שכלולה היא כמו ילדה נוספת בבית, עם כל המשתמע מכך.
עד לפני כשבע שנים עבדתי כמנהלת רווחה במחלקת משאבי אנוש בחברת טלדור. במהלך חופשת הלידה עם הבכור שלנו, נווה, הוקסמתי: מהחופש, מהתחושה של העצמאות, מהיכולת להיות בבית עם האוצר הקטן, החדש והמרגש.סטודיו כלולה

לקראת חזרתי לעבודה לאחר ארבעה חודשים, גילינו לשמחתנו שאני כבר 'מבשלת' את ילדנו השני. התלבטנו, האם ואיך וכיצד, ובסוף הבנו שאין בכלל שאלה, וההחלטה הייתה שלמה ומושלמת: אין בשביל מה לחזור לעבודה כשכירה, במשרד. אני נשארת בבית. אבל בגלל שלא יכלתי לשאת את המחשבה שאשב בבית ללא מעש, החלטתי "טוב, אני צריכה לעשות משהו". זה לקח קצת זמן, עם המון מחשבות ותהיות, אבל אחרי שנה פחות יום נולד לנו אמיתי, ונולדה לנו כלולה.
גם השם נולד בנסיבות מיוחדות,ישבתי עם חברות בבית קפה והתלבטנו על שם. ואז ברגע אחד קסום כולן אמרו כלולה! כלולה היה שם הילדות שלי והחיבור היה מיידי.
כלולה גדלה והתפתחה אצלנו בבית, בין החיתולים וההנקה, עבדתי ועיצבתי בכל דקה פנויה. הילדים גדלו ושמחתי שאני שם בשבילם. כשמאיה הקטנטונת שלנו גדלה והלכה לגן החלטנו שהגיע הזמן לצאת מהבית ולפתוח סטודיו בקיבוץ עין שמר. באוגוסט לפני שנה פתחנו את הסטודיו והשמחה גדולה. הילדים גדלו, וגם כלולה, איתם.


בכלולה הכל כלולה

העיצוב האישי והייחודי של מתנת לידה עם שם התינוק או התינוקת, המוצרים האיכותים, האריזה המוקפדת, הברכה המצורפת, המשלוח עד הבית וכמובן היחס האישי והמשפחתי שאנו נהנים לתת ללקוחותינו.
אני מעצבת ומדפיסה מתנות לידה, מתנות לימי הולדת, לחגים ולאירועים. אני מתמחה בהכנת מתנות לעובדים בהתאמה מלאה – לארגונים ולמפעלים.
לצד המתנות אני גם מעבירה ומארחת בסטודיו סדנאות יצירה לעיצוב ספלים, כרטיסי ברכה ומגנטים. הסטודיו מעוצב ומזמין, הוא כולל מגוון עצום של מוצרים וחומרי יצירה, וכל מי שנכנס מיד אומר "איזו השראה!" וישר רוצה לגשת ולגזור וליצור. זה מפעיל את היצירתיות והחשק, בכל גיל.
כלולה בשבילי היא בעצם הבית. מאז שאני זוכרת את עצמי, עסקתי ביצירה ובעיצוב. אני נהנית מכל רגע, שמחה מההזמנות שמגיעות, הלקוחות, הפיתוח של העסק והביחד עם ינון (כשהוא בבית בין טיול לטיול הוא צמוד אלי בסטודיו). עם הזמן למדתי לקבל בהבנה ובאהבה, גם את הרגעים המאתגרים – ממש כמו עם ילדים, גם עסקים עושים לנו צרות לפעמים 🙂

טופס ליצירת קשר

אנא מלא את הטופס לפניך ונחזור אליך בהקדם

נא להסתפק בקבצים

קוד ביטחון