קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

עוס להטבפ"ק- נעים להכיר!

עוס להטבפ"ק- נעים להכיר!


למערכות החינוך, גורמים קהילתיים ושאר תושבי המועצה.

שמי ניס רובין, עובד כמעט שלוש שנים במועצה והחל מה1.1.23 אני נכנס לתפקיד עו"ס להטבפ"ק (לסביות, הומואים, ביסקסואל, פאנסקסואל, קוויר) במנשה. דבר המרגש אותי מאד, גם מעצם העובדה שנפתחה משרה כזו במועצה ומכך שאני אהיה הדמות שמאיישת אותה

אחת האמונות שלי כאדם הינה הזכות של כל אחד ואחת להיות, להיות הוא, היא או הם, הזכות להיות בלי הגדרה, הזכות לחיות ללא דיכוי ושיפוטיות. ומרגיש לי שדווקא היום יותר מתמיד המחויבות שלנו היא לדאוג שרק נתקדם בנושאים האלה ולא נחזור לאחור.

כעוס להטבפ"ק מטרתי היא להיות זמין לתושבי ותושבות המועצה בתחום- חברי הקהילה, מקורביהן ומשפחותיהם, וגם לאלה שעדיין לא בטוחות. אם זה סביב קבלת מידע, התייעצות, הפניה למפגשים/טיפולים פרטניים, מיצוי זכויות ועוד זאת לצד עבודה קהילתית ברחבי המועצה והפיכת למזמינה, רואה ותומכת בקהילה הלהטב"קית במנשה.

אני מאמין שהנושא נוגע לכל יישוב, קיבוץ, מושב קהילתי, כפר וקהילה במועצה, אנו רואים ושומעים מהשטח על סוגיות והתייעצויות לאורך כל קשת הגילאים. לצד זה מכירים את המגוון והשוני שיש במועצה שלנו, מבטיחים להיות פה קשובים ומוכנים להירתם לכל פנייה ותהליך שקיים, עם רגישות גבוהה.


באהבה גדולה ניס רובין- רכז להבה ועו"ס להט"הב 


0524871222 nisr@menashe.co.il

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב