קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

ענפי שירות

08/12/2019
אדריכלות - נוגה אבלגון ...........Noga-arch@ein-shemer.com 4309
פקס. .....................................6270225
און גז - הזמנת בלוני גז ............ 6383167
אופניה....................................4455
אינטרנט הודעות - מרה אבנר Maralist@hotmail.com
ארכיון - שלומית דקל, תמי מור.....4107
בית דורות - קרן משיח ...............Dorot@ein-shemer.org.il 4166
פקס. 
......................................6374162
בניין ותשתיות - דורון אשד........ Doron@ein-shemer.com 054-2444035
פקס. ......................................6374570
בריכת שחייה............................4501
דואר (מזכירות טכנית) - תמי צמח 4483
הדרן.....................................   Hadran@ein-shemer.org.il 4345
השכרות ..................................4379, פקס. 6374379
חמד - מנו אלון......................... 4396
חממה..................................... 4160
חממה - כיתת צריף ...................4565
חפצ-חן ...................................4344
חצר ראשונים, סדנת שועלי........ 4327, 4498
פקס. ......................................6374486
חצרן - מוחמד אבו פנה.............. 052-3750967
חשמליה - מוחמד....................  4391, 052-8510448
יוגה - הני רוזן ........................4317
כבלים - יגאל כץ הוט - לקוחות מועדפים 054-5627505
1800-106-161
כולבו.....................................kol-bo_es@ein-shemer.org.il 4384, 4491
מועדון לחבר............................ 4333
מוסך - רז יצחקי .......................4397, 052-3795050
פקס. ......................................6231774
מועצה אזורית - מרכזיה .............6177300
מטבח - אולם עבודה .................4200
מטבח - רענן הרמן ...................Econom@ein-shemer.com 4485, 050-7262295
מיחשוב - אבי בן אדיבה.............Support@netcomputers.co.il 4499, 050-3769837
פקס. 6374182
מים - יוחאי יגודה .....................052-2594532
מכבסה ומחסן בגדים .................4293
מסגרייה .................................4398 פקס. 6374393
מספרה ...................................4292
מפעל הגומי .............................6371037
פקס. ......................................6372345
מתפרה ...................................4390
נהג בית ..................................052-3750908
נוי - עטר שנפלד ......................4455, 054-2114471
נפחייה - חופי.......................... 4382
סופר אלונית ............................6270704
סל הפקות ואירועים ..................4497
ספר - נועם............................. 052-2857967
ספרייה ...................................4330
עלון המשק...............................Alon@ein-shemer.com 4494
פדיקור - מרלן אלבז ..................4291
פופקורן הפקות - חיים חננאל .......4517
קוסמטיקה - עדה שפירא .............4388
קופת-חולים הזמנת תור 2700*
קופת-חולים חדרה 6328585
קופת-חולים כרכור 6174600
רכב - סככה ..............................4519
רווחה - רבקה שדה ....................Gil3@ein-shemer.com 4508
רפת - גלעד דקל........................ 4480, 052-6608959
תאי דואר .................................4500
תחנת דלק בצומת...................... 6270249
תרבות...................................  Tarbut@ein-shemer.com 4490
חסר רכיב