קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

עדכוני קורונה

שלום חברים,

 

לשמחתנו אצלנו בעין שמר מצב הקורונה בשליטה ויש לנו רק מאומת אחד. עם זאת עלינו לעמוד על המשמר כדי למנוע החמרה, ולהסתנכרן עם הוראות הממשלה.

 

מזה כמה שבועות מתקדם חיסון נערים מעל גיל 12, באחריות ההורים, ואנו מקווים שהמשימה כמעט הושלמה. משבוע שעבר נכנסנו למבצע חיסון שלישי בהובלת המרפאה, עשרות חברים התחסנו בקיבוץ, ורבים נוספים במרפאות באזור. בכך אנחנו מצטרפים למאמץ הלאומי להגיע לחיסון מירבי של אוכלוסיות בסיכון. כל הכבוד לאחיות, וגם לכל החברים שמגלים אחריות אישית וקהילתית!

 

בשבוע הבא יתקיימו בקיבוץ בדיקות סרולוגיות לילדים מגיל שלוש עד שתים-עשרה. בדיקה סרולוגית מאפשרת לנו לדעת למי יש נוגדנים והוא למעשה מחוסן ונכנס להגדרות התו הירוק, והיא מקטינה את הצורך בבדיקות קורונה שוטפות. מכתב מפורט בעניין זה יישלח להורים ממערכת החינוך.

 

מבחינת שירותי הקהילה, נעדכן כי חדר האוכל ממשיך כרגיל, ואילו הבריכה תהיה פתוחה לתושבי הקיבוץ בלבד, וזאת על מנת להימנע מהצורך בהפעלת תו ירוק בכניסה.

 

ככלל, אנחנו מבקשים מהחברים למעט בהבאת אורחים, וככל שאתם מארחים – בדקו אם הבאים עומדים בכללי התו הירוק. זאת למען בטחונכם ולמען בטחון הקהילה כולה.

 

עד כאן להפעם, בריאות ושבת שלום לכולם

צח"י קורונה


חסר רכיב