קיבוץ עין שמר
קיבוץ עין שמר
חסר רכיב

הקעקוע הזה הוא לזכרה של ידידה טובה שלי בר תומר ז"ל | אלי בלבן

שלום רב לכולם, הקעקוע הזה הוא לזכרה של ידידה טובה שלי בר תומר ז"ל היא נרצחה במסיבת הטבע של נובה יחד עם עוד חברה טובה שלה, את בר יצא לי להכיר מקרוב, היא הייתה קרן אור היה אפשר לדבר איתה על הכל היא נתנה לנו הרגשה שתמיד יהיה בסדר, מאז חצי שנה שאין לי לא יום ולא לילה-
בר תומר
בת 25. במקור מקיבוץ עין שמר, התגוררה בתל אביב. בת הזקונים של נילי ואייל תומר. אחותם של אביב ומורן.
בר נסעה עם נועם שלום ועוד חברות, למסיבת הטבע "נובה" ברעים. בשעות בוקר שבת 07.10.23 התקשרה להוריה לדווח על המצב. מאוחר יותר כתבה למשפחתה: "אני בדרום, אנחנו חוטפים מטח של יריות ממחבלים כבר שעתיים, אני אוהבת אתכם, אני אעדכן מה קורה, צה"ל הגיע, אנחנו חסומים" ושלחה מיקום בחניון הרכבים אליו ברחה עם חברותיה. מאז בני משפחתה לא שמעו ממנה. ביום שבת 14.10.23 קיבלו את הבשורה שבר נרצחה ע"י מחבלים. גם חברתה נועם לא שרדה.
בר היתה לקראת פתיחת שנת הלימודים השניה שלה כסטודנטית באוניברסיטת בר אילן, במסלול חץ: תואר רב תחומי במדעי החברה בתחומי הניהול והפסיכולוגיה.
בר עבדה בחברת גיוס והשמה, והכינה רבים לראיונות עבודה. התנדבה כמרצה דרך המרכז למרצים מתנדבים.
שרית, חברת המשפחה, כתבה: "זוכרת ממך כל כך הרבה רגעים משמעותיים. הרגישות לצד החוסן. אהבת האדם. היופי של הנפש. החברותיות. החום שלך. היכולת ללמוד ולצמוח באומץ. גם מתוך הפחד".
אור, חברתה, כתבה: "האופטימיות האינסופית שלך תהיה לכולנו לדרך חיים".
בר דנון כתבה לה: "אחותי לשם, יפה ואהובה שאת, שרק רצית לחגוג את החיים. לאהוב, לגלות ולהאיר את הטוב… את שרק לפני שנה רקדת בשמלה ירוקה, מוקפת חברות, מאירה את הרחבה… תמיד נראית לי מושלמת, כאילו העולם הזה קצת קטן עליך".

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב